Konsultacja Kosmetologiczna OBSERV®520x

Przeżyj podróż przez różne warstwy swojej skóry i odkryj jej indywidualne potrzeby.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że wiele problemów skóry jest spowodowana błędami w jej codziennej pielęgnacji?

Diagnostyka skóry w gabinecie Kosmetologia Sankowska przeprowadzana jest przez kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze skórą problematyczną!

Po szczegółowej konsultacji kosmetologicznej  i wizualnej analizie skóry urządzeniem Observ® 520x zostanie odnaleziona przyczyna problemów Twojej cery. Ułatwi to dobór odpowiednich zabiegów, jak i kosmetyków do codziennego stosowania.

 

 

Stworzę Twój doskonały plan skutecznej pielęgnacji domowej i gabinetowej

– Nie testuj zabiegów ciemno

– Nie kupuj kosmetyków przypadkiem

– Nie ukrywaj niedoskonałości skóry pod makijażem

Zacznij od początku

– Umów się na profesjonalne badanie skóry pod mikroskopem

– Poznaj Swoją skórę i jej prawdziwe problemy i potrzeby

– Naucz się odpowiednio dbać o swoją skórę

– Stosuj skuteczne, odpowiednio dobrane produkty

I najważniejsze wykonuj zabiegi indywidualnie dopasowane przez Twojego kosmetologa do potrzeb Twojej skóry.

Na czym polega komputerowe badanie skóry?

Komputerowe badanie skóry jest połączone z konsultacją kosmetologiczną, podczas której poznasz problemy oraz potrzeby Swojej skóry. Badanie wykonywane jest za pomocą nowoczesnego urządzenia OBserv®520x, które posiada 8 trybów oświetlenia twarzy co umożliwia dokładne określenie stanu skóry. Aby w trakcie analizy uzyskać najbardziej adekwatny do rzeczywistości obraz, pacjent musi być bez makijażu oraz kremów na twarzy, demakijaż powinien być wykonany minimum na 2 godziny przed badaniem.  Po wykonaniu zdjęć w urządzeniu, kosmetolog przystępuje do analizy wyników omawiając stan skóry. Wyniki badania pacjent otrzymuje w formie mailowej. 

Komputerowa analiza skóry składa się z następujących kroków:

 1. Analiza skóry – przeprowadzamy badanie przy użyciu nowoczesnego urządzenia Observ®520x, który posiada kilka specjalistycznych trybów oświetlenia pozwalających zebrać potrzebne do diagnozy dane.
 2. Diagnoza – na podstawie zebranych paramentów otrzymujemy indywidulaną diagozę potrzeb skóry
 3. Profesjonalna pielęgnacja – po diagnozie kosmetolog stworzy indywidualny 3miesięczny plan zabiegów kosmetycznych, które idealnie wpiszą się w potrzeby Twojej skóry
 4. Pielęgnacja domowa – 80% sukcesu, to Twoje działania w zaciszu domowym -dlatego na podstawie diagnozy kosmetolog wskaże konkretne produkty marki Dermaviduals do pielęgnacji, które poprawią funkcje Twojej skóry
 5. Kontrola skóry – przed i po każdym zabiegu wykonywane są zdjęcia kontrolne w urządzeniu Observ®520x aby śledzić postępy terapii lub po prostu 1 raz na kwartał warto ponowić analizę i zbadać efekty oraz aktualne potrzeby skóry na wizycie kontrolnej.

Czego dowiesz się podczas badania skóry?

Podczas konsultacji przebadamy Twoją skórę w OBSERV520x, który oferuje 8 trybów oświetlenia twarzy a Ty dowiesz się, które parametry należy szybko podleczyć i skuteczniej pielęgnować, a z którymi świetnie sobie radzisz.:

 1. nawilżenie 
 2. poziom sebum
 3. pory
 4. przebarwienia
 5. stany zapalne
 6. zmarszczki
 7. naczynka

Jak należy przygotować się do badania stanu skóry?

– należy umyć twarz około 2 godziny przed badaniem

– nie należy nakładać żadnych kremów